جمعه, ۱۷ مرداد ۱۳۹۹

استاندارد تکنولوژیکی پارکینگ‏ های تمام مکانیزه

مــقـدمـه:

بنابر ماده 15 دستور العمل اجرایی قانون پارکینگ، پارکینگ مکانیزه به عنوان یک فن آوری خاص، نیاز به تاییدیه وزارت امور زیربنایی را داشته باشد تا مشمول مواد 6 تا 14 این دستور العمل اجرایی نشود. که از اول آوریل سال 2001 ،روش صدور تائیده وزارت امور زیربنایی عوض شده است.

تاکنون برای آنکه وزارت امور زیربنایی یک پارکینگ مکانیزه را به عنوان یک فن آوری خاص بشناسد، امنیت و روانی استفاده از پارکینگ را نیز بررسی می کرد.

از طرفی، با توجه به اصلاحات ساختاری که دولت در سیستم اداری کشور ایجاد کرده است، فقط مواردی که در قانون و یا دستور العمل اجرایی آن مشخص شده توسط وزارت خانه بررسی می شود و مواردی از قبیل امنیت و روانی پارک خودرو که در قانون به آنها اشاره ای نکرده است، مورد بررسی قرار نمی گیرد. ولی این به این معنا نیست که نیازی به تامین امنیت و روانی در سیستم های پارکینگ مکانیزه نباشد.

اتحادیه سازندگان پارکینگ های طبقاتی، با توجه به دارا بودن بیش از 30 سال تجربه در زمینه احداث پارکینگ های مکانیزه، خدمات فراوانی را در جهت بالا بردن امنیت و روان کردن استفاده از پارکینگ های مکانیزه انجام داده است. و از این به بعد در این مسیر حرکت خواهد کرد.

اتحادیه سازندگان پارکینگ های طبقاتی هم به عنوان متولی احداث پارکینگ های مکانیزه، و هم به عنوان یک سازمان عام المنفعه، مانند گذشته،  کنترل های خود را در جهت، حفظ امنیت و روانی پارک خودرو ادامه می دهد. از این رو سازمانی را ایجاد کرده که خود پارکینگ های مکانیزه را بررسی و تایید نماید تا استفاده کنندگان با آرامش خاطر از این پارکینگها استفاده کنند و بدینصورت اتحادیه خدمت خود را به جامعه ارائه میدهد.

این اتحادیه، همگام با پیشرفت تکنولوژی، استانداردهای لازم برای تائیده را اصلاح مینماید و در این اصلاحیه، موارد مشترک در تمام سیستم های مکانیزه را در قسمت کلیات جمع کرده، در زیر هر سیستم فقط استانداردهای مربوط به آن سیستم آورده شده است لذا استفاده از آن راحت تر شده است.

 در صورت نیاز می توانید نقطه نظرات خود را به دبیرخانه اتحادیه اطلاع دهید.

 

اتحادیه سازندگان پارکینگ‏های طبقاتی                                                          سال 2001 ، ماه 13

اطلاعات تماس

تلفن تماس :

021-26456533

021-26456536

ایمیل: info@fsmilad.ir

نشانی: تهران، بلوارمیرداماد، میدان مادر(محسنی)، خیابان سنجابی(بهروز)، خیابان شریفی، پلاک 10

 

آمار بازدید از سایت

تعداد بازدید امروز
تعداد بازدید دیروز
مجموع بازدیدها
79
3507
1981179

Online (15 minutes ago):40

Your IP:35.172.233.215

عضویت در خبرنامه

برای عضویت در خبرنامه نام و ایمیل خود را در فرم زیر وارد نمایید:
captcha